Положення про скарги та повернення інтернет

 

Споживач отримує товар з квитанцією.

 

Споживач має право відмовитися від товару протягом 14 днів без зазначення причини та 30 днів із зазначенням причини.

 

Скарги та відшкодування коштів відбуваються лише після повернення товару, заповненої заявки на «вихід з договору», яку можна завантажити з нашого веб-сайту або написати в будь-якій формі та оригінальній квитанції.

 

Повернуті товари повинні бути надіслані рекомендованою поштою (для дрібних товарів) або коробкою (для більших товарів) через новою пошту. Ми не приймаємо повернення по доставці або будь-яким іншим способом, винайденим споживачем.

 

Відшкодування за товар здійснюється лише двома способами: перерахуванням на рахунок, зазначений у договорі про відкликання, або поштовим переказом на адресу (це також має бути зазначено в угоді про відкликання).

 

Ми покриємо вартість зворотного відправлення, якщо це також зазначено в угоді про відкликання (повинна бути введена точна сума).

 

З метою забезпечення, споживач має право зробити ксерокопію квитанції та заповненої заявки як підтвердження можливих сумнівів та підтвердження проводки накладної.

 

Після завершення сказаного Заходи, замовник отримує відшкодування за придбаний товар, а витрати, пов’язані з доставкою товару назад, поштовим відправленням або перерахуванням на рахунок (за бажанням клієнта), покриваються.

 

Повернення коштів на ваш рахунок обробляються протягом 1-3 робочих днів з моменту отримання повернення пакету.

 

Відшкодування поштовим дорученням обробляється протягом 14 днів з моменту отримання повернення пакету.

 

Якщо ми отримаємо зворотний пакет без угоди про відкликання, повернення коштів не буде здійснено, поки ми не отримаємо від клієнта договір про відкликання, про який ми повідомимо електронною поштою або по телефону. Після правильного складання угоди про відкликання справа вважається позитивною та видається повернення коштів.